Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

Databáza firiem z oblasti dopravy a logistiky

Pridať firmu do databázy firiem Transport.sk
Ing. Lukáš Křenek - Paluon

Ing. Lukáš Křenek - Paluon

www.paluon.webnode.cz

Zasílatelství na území České republiky a Slovenska, dopravní controlling, zpracování provozních dat v elektronické podobě, tvorba výpočetních sestav pro dopravní controlling, poradenství pro dopravní controlling.

ViVa-Trans

ViVa-Trans

viva-trans.eu

Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu, špedícia, skladovanie, sťahovanie, výkup a predaj zeleniny.

AutoRicambi

AutoRicambi

www.autoricambi.sk

Spoločnosť špecializujúca sa na predaj náhradných dielov IVECO a Fiat Professional. V ponuke autodiely na vozidlá IVECO Daily, EuroCargo, Stralis, Trakker, TurboDaily, Fiat Ducato, Fiat Doblo, Peugeot Boxer a Citroën Jumper.

Mgr. Ľubomír Urban, advokát

Mgr. Ľubomír Urban, advokát

www.aklu.sk

Dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária, poskytujúca kvalitné a komplexné právne služby pre klientov v oblasti obchodného a dopravného práva.

Hydronova s.r.o.

Hydronova s.r.o.

www.hydronova.sk

Dodávame hydraulické čerpadlá, valce, hydromotory, ventily, rozvádzače a ďalšie hydraulické komponenty. Ponúkame projektovanie, dodávky a rekonštrukcie hydraulických systémov ako aj poradenstvo a konzultácie v oblasti hydrauliky.

GO4, s.r.o.

GO4, s.r.o.

www.go4.sk

Komplexné kuriérske služby. Citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, donáška jedla a potravín, poštový podnik, preprava biologického materiálu UN3373.

HA2B Trans s.r.o.

HA2B Trans s.r.o.

www.ha2btrans.com

Spoločnosť HA2B Trans s.r.o. je jedna z mála tak rýchlo rastúcich spoločnosti. Bola založená v roku 2012 ako prepravná spoločnosť. V prvom rade nám išlo o to, aby zákazník dostal špičkové služby ktoré ponúkame aby svoj tovar dodal zákazníkovi čo najskôr. Zaoberáme sa prepravou do 3,5 t v rámci EU. Disponujeme vlastným vozovým parkom a máme uzavreté CMR Poistenie ako aj GPS Monitoring vozidiel . V roku 2014 sme naším zákazníkom začali ponúkať špedičné služby ako aj sťahovanie. V roku 2015 sme opäť rozšírili naše služby a to zber paletových a kusovych zásielok v rámci EU. Počas svojho pôsobenia v oblasti dopravy snažíme sa neustále zdokonaľovať náš prístup k zákazníkovi, porozumieť vaším potrebám a prianiam a poskytnúť služby na najvyššej úrovni.

Daniel Szenaszki

Daniel Szenaszki

Ponúkam nepravidelnú prepravu osôb v rámci SR a susedných štátov. Vozidlo Škoda Octavia Combi. Veľký batožinový priestor, pohodlná jazda, seriózna cena. Termín a smer jazdy po dohode. Možnosť prepravy zásielok a iného tovaru priamo na adresu. Info: 0917178392,0917095603 alebo danifiat@centrum.sk

STAR SHIPPING a.s.

STAR SHIPPING a.s.

www.star-shipping.cz

Zajišťujeme leteckou, námořní a pozemní přepravu standardních i expresních zásilek, přepravu nadměrných nákladů, stěhování osobních věcí a přepravu nebezpečného zboží. Nabízíme komplexní celní služby, formality …

KATRANSPORT s.r.o.

KATRANSPORT s.r.o.

www.katransport.sk

KATRANSPORT s.r.o. so sídlom v Poprade poskytuje prepravné služby od roku 2008. Cieľom je ponúkať kvalitné prepravné služby s kompletným poradenstvom v rámci Európy i mimo nej. Spoločnosť začínala pôvodne s prepravou malých časovo náročných zásielok. Postupom času sme sa pretransformovali na spoločnosť, ktorá ponúka kompletné portfólio služieb v doprave. Prepravíme časovo náročnú zásielku rôznej veľkostí a váhy, ale taktiež kusové zásielky kde nie je požiadavka na rýchle dodanie a v primeranej cene prepravy.

ALARIX, s. r. o.

ALARIX, s. r. o.

www.alarix.sk

Expresné kuriérske služby pre Bratislavu, Slovensko a EÚ. Vnútroštátna a medzinárodná autodoprava vozidlami do 3,5 t.

MaxWay s.r.o.

MaxWay s.r.o.

www.maxway.sk

Spoločnosť MaxWay s.r.o. je dopravná agentúra zabezpečujúca služby osobnej, mikrobusovej a autobusovej prepravy osôb na profesionálnej úrovni. Na základe niekoľkoročných skúseností v oblasti prepravy dokážeme flexibilne reagovať na každý typ požiadavky, či už sa jedná o bežný transfer, alebo komplikované prepravy veľkého počtu osôb z rôznych miest.