Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

Databáza firiem z oblasti dopravy a logistiky

Pridať firmu do databázy firiem Transport.sk
ViVa-Trans

ViVa-Trans

viva-trans.eu

Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu, špedícia, skladovanie, sťahovanie, výkup a predaj zeleniny.

AutoRicambi

AutoRicambi

www.autoricambi.sk

Spoločnosť špecializujúca sa na predaj náhradných dielov IVECO a Fiat Professional. V ponuke autodiely na vozidlá IVECO Daily, EuroCargo, Stralis, Trakker, TurboDaily, Fiat Ducato, Fiat Doblo, Peugeot Boxer a Citroën Jumper.

Mgr. Ľubomír Urban, advokát

Mgr. Ľubomír Urban, advokát

www.aklu.sk

Dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária, poskytujúca kvalitné a komplexné právne služby pre klientov v oblasti obchodného a dopravného práva.

Hydronova s.r.o.

Hydronova s.r.o.

www.hydronova.sk

Dodávame hydraulické čerpadlá, valce, hydromotory, ventily, rozvádzače a ďalšie hydraulické komponenty. Ponúkame projektovanie, dodávky a rekonštrukcie hydraulických systémov ako aj poradenstvo a konzultácie v oblasti hydrauliky.

KATRANSPORT s.r.o.

KATRANSPORT s.r.o.

www.katransport.sk

KATRANSPORT s.r.o. so sídlom v Poprade poskytuje prepravné služby od roku 2008. Cieľom je ponúkať kvalitné prepravné služby s kompletným poradenstvom v rámci Európy i mimo nej. Spoločnosť začínala pôvodne s prepravou malých časovo náročných zásielok. Postupom času sme sa pretransformovali na spoločnosť, ktorá ponúka kompletné portfólio služieb v doprave. Prepravíme časovo náročnú zásielku rôznej veľkostí a váhy, ale taktiež kusové zásielky kde nie je požiadavka na rýchle dodanie a v primeranej cene prepravy.

Imperial Spedition s.r.o.

Imperial Spedition s.r.o.

hanker@imperial-group.sk

Prepravno-logistická spoločnosť Imperial Spedition je jedna z najväčších spoločností podnikajúcich v oblasti prepravnej a skladovej logistiky, ktorá svoje aktivity vykonáva na celom území Ruska a Európy.

STSZ a.s.

STSZ a.s.

www.stsz.sk

autorizovaný servis návesov, prívesov predaj originálnych náhradných dielov

OSKAR

OSKAR

Zprostredkujeme certifikat profesnich kompetenci, ktery je nezbytny k ziskani licence dopravce v mezinarodni a vnitrostatni doprave zbozi.

Elektrikár - Poborský

Elektrikár - Poborský

www.elektrikar-poborsky.sk

Ponúkam montáž,opravy elekttroinštalácie rekonštrukcie, údržbu a servis elektrických zariadení,bytovej a domovej elektroinštalácie, elektroinštalačné práce a rekonštrukcie,montáž a servis elektrospotrebičov,kuchynských spotrebičov,opravy zásuviek ,vypínačov, svietidiel,ističov a iné.Zabezpečenie revízie a revíznych správ. Práca aj cez víkend. Tel: 0944307499