Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

Výsledky vyhľadávania pre výraz "ponuka prace"

Majitelia vozidiel s kartami CCS sa v ochrane prírody zaradia medzi svetové značky
14. 12. 2017

Majitelia vozidiel s kartami CCS sa v ochrane prírody zaradia medzi svetové značky

Zalesňovanie vyrúbaných oblastí, podpora rozvoja alternatívnych energií či rekultivácie skládkových plynov – overené a zmysluplné ekologické projekty z medzinárodného programu Clean Advantage budú teraz môcť podporiť slovenskí podnikatelia. Túto možnosť prihlásenia sa k spoločenskej zodpovednosti im sprostredkujú ich palivové karty od CCS.

V Bratislave pribúdajú bezbariérové priechody pre chodcov
04. 12. 2017

V Bratislave pribúdajú bezbariérové priechody pre chodcov

Hlavné mesto pokračuje v budovaní bezbariérových priechodov pre chodcov. Aktuálne sa tieto priechody budujú na križovatkách Uzbecká – Vrakunská v mestských častiach Vrakuňa a Podunajské Biskupice a tiež na križovatke Rusovská – Hálova – zjazd z Mosta SNP v mestskej časti Petržalka.

Cushman & Wakefield  Slovensko opäť ocenená
30. 11. 2017

Cushman & Wakefield Slovensko opäť ocenená

Bratislavská kancelária realitno - poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield získala dve úžasné ocenenia počas galavečera CiJ Awards, v kategóriách: Najlepší tím prenájmu maloobchodných priestorov a Najlepší prenájom maloobchodných priestorov- Lidl predajňa v nákupnom centre Cassovia, Košice.

Poznáme Van a Truck of the Year 2018!
23. 11. 2017

Poznáme Van a Truck of the Year 2018!

Súčasťou veľtrhu SOLUTRANS v Lyone bolo 22. novembra slávnostné odovzdávanie ocenení pre najlepšie vozidlá v kategórii pick-up, van a truck. Samotný veľtrh SOLUTRANS je síce viac francúzsky ako medzinárodný, ale vzhľadom na ruské embargo sa porota rozhodla vyhlásiť výsledky až v Lyone