Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

Výsledky vyhľadávania pre výraz "scania"

Scania prichádza na stavenisko
25. 08. 2017

Scania prichádza na stavenisko

Sú tvrdé, uhladené a perfektne navrhnuté na najťažšie úlohy. Štvrtého septembra odhalí Scania úplne nový modelový rad stavebných nákladných vozidiel. Sledujte živý prenos 4. septembra na nextgenscania.com so začiatkom o 19:30.

Nákladná doprava smeruje k jazde v konvojoch
14. 06. 2017

Nákladná doprava smeruje k jazde v konvojoch

Európski výrobcovia nákladných vozidiel predstavili podrobnú časovú osu krokov vedúcich k zavedeniu konvojov čiže ku koordinovanej jazde nákladných vozidiel s minimálnymi rozostupmi. Na európskych diaľniciach by sa takéto konvoje mohli objaviť už pred rokom 2025.

Nová generácia vozidiel Scania na slovenských cestách
20. 01. 2017

Nová generácia vozidiel Scania na slovenských cestách

V posledných vydaniach nášho magazínu sme sa viac venovali novej generácii nákladných vozidiel Scania. Oprávnene, veď nielenže prišli s novou generáciu truckov, ale získali aj tituk "Truck of the Year 2017". Nové ťahače dorazili už aj na Slovensko, Scania tak predviedla tieto vozidlá budúcnosti svojim zákazníkom aj na našich cestách.

Scania predbehla konkurenciu
11. 01. 2017

Scania predbehla konkurenciu

Nákladné vozidlá Scania novej generácie zaznamenali okamžitý úspech. Po vyhlásení modelu série S za „International Truck of the Year“ spoločnosť Scania zmietla konkurenciu vo všetkých prestížnych porovnávacích aj samostatných testoch odvetvových médií, na akých sa zúčastnila.