DAF LF opäť získal ocenenie „Fleet Truck of the Year“

Už druhý rok v radu získala spoločnosť DAF Trucks v ankete Commercial Fleet Awards 2018 britské ocenenie „Truck of the Year“ (Nákladné vozidlo roka) za svoje vynikajúce rozvozové vozidlo radu DAF LF. V tomto roku to pre DAF znamená už piaty titul na európskych trhoch.

V náročnej konkurencii triumfoval DAF LF vďaka svojej všestrannosti, spoľahlivosti, vynikajúcemu ohlasu od zákazníkov a kvalitnej popredanej podpore spoločnosti DAF. Porota svoje rozhodnutie zdôvodnila týmito slovami: „LF titul obhájil vďaka tomu, že ho dopravcovia opäť zvolili najobľúbenejším nákladným vozidlom.

Dominantným rysom DAF LF je jeho všestrannosť, najmä v mestskej premávke, ďalej kvalitne spracovaná kabína ponúkajúca vynikajúci komfort a skvelá ovládateľnosť. To všetko tomuto vozidlu opakovane zaisťuje vysokú obľubu u vodičov. A keď si k tomu pripočítate perfektnú podporu spoločnosti DAF, spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady, dostanete bezkonkurenčnú kombináciu.“

Prémiový rad XF – spoločne s univerzálnym stredným radom CF – získal najprv titul „International Truck of the Year 2018“ a následne DAF XF aj národné ocenenie Truck of the Year v Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku a v Severnom Írsku.

„Ďalším víťazstvom sme samozrejme nadšení,“ uviedol Richard Zink, riaditeľ marketingu a predaja a člen predstavenstva spoločnosti DAF. „Konkurencia v tejto kategórii bola naozaj tvrdá, ale náš rad LF znovu preukázal, že je najlepší.“

transport.sk, TS DAF Trucks

Podobné články