Motorizmus

Mitsubishi Outlander PHEV: Ďalšia vlna celosvetových ocenení a úspechov

Zatiaľ čo model Eclipse Cross v uplynulých niekoľkých týždňoch pozbieral slušnú zbierku ocenení a prejavov uznania, jeho väčší súrodenec Outlander PHEV zapĺňa poličku svojimi vlastnými trofejami, medzi ktoré pribudlo okrem iných aj ocenenie od čitateľov nemeckého magazínu OFF ROAD, ktorí svojím hlasovaním v tohtoročnej ankete zaradili Outlander PHEV na prvé miesto v kategórii" alternatívnych pohonov ".

Inžinieri na polárnom kruhu

Je sedem hodín ráno v lokalite neďaleko polárneho kruhu. Gonzalo Giménez, šéf oddelenia bŕzd a aktívnych bezpečnostných systémov SEAT, kontroluje predpoveď počasia a dúfa, že deň bude aspoň slnečný keď vonkajšia teplota je 25 stupňov pod bodom mrazu.

Mitsubishi Eclipse Cross v službách zákona

SUV kupé Mitsubishi Eclipse Cross odteraz vďaka spolupráci s talianskou štátnou políciou nosí nový prestížny odev: oficiálnu uniformu Arma dei Carabinieri. Dve vozidlá špeciálne upravené pre vykonávanie operatívnej pohotovostnej služby po celej krajine, už boli odovzdané k dispozícii štátnej polícii Arma dei Carabinieri.

Nový Actros absolvoval slovenskú premiéru

Prezentáciu najnovších technologických inovácií a najmä ukážku siedmych najvýznamnejších noviniek - priamo na vozidle najnovšej generácie Mercedes-Benz Actros - prinieslo atraktívne podujatie, ktoré sa konalo 8. novembra v priestoroch bratislavského showroomu značky Mercedes-Benz na Zlatých Pieskoch.