Motorizmus

Vďaka Slovensku na Olympiádu

Rory Sabbatini (43) patrí medzi skúsených svetových top golfistov. Po svadbe s Martinou Štofaníkovou získal aj slovenské občianstvo. Vďaka tomu má šancu na štart za Slovensko na Olympiáde v Tokiu. Porozprával nám o svojich plánoch na Slovensku a o vášni k automobilom. Ocenil aj úplne nový Mercedes-Benz GLE, s ktorým vďaka slovenskému importérovi jazdil počas pobytu u nás.

VIDEO: Mercedes-Benz chystá ďalšiu novinku

Dynamické tvary s krátkymi prevismi a s terénnym vzhľadom či voliteľný pohon všetkých kolies 4MATIC (v jazdných režimoch Eco a Komfort rozdelenie krútiaceho momentu 80:20, v programe Šport 70:30, v terénnom v pomere 50:50) a špeciálne osvetlenie pre terén, ktoré pomáha pri nízkych rýchlostiach a rozpoznaní prekážok bezprostredne pred vozidlom – nový model Mercedes-Benz GLB je všestranným SUV.

Hyundai je najpredávanejšou značkou vozidiel u súkromných osôb

Prvá polovica roku 2019 bola pre Hyundai na Slovensku mimoriadne úspešná. Podľa údajov Zväzu automobilového priemyslu SR (ZAP) si k zákazníkom našlo v prvých šiestich mesiacoch tohto roka cestu až 4 556 kusov nových vozidiel Hyundai (M1 + N1), čo je o 11% viac ako v rovnakom období minulého roku.

SEAT a Grupo Sesé prepojené prostredníctvom dronov

Závod SEAT Martorell je prvým španielskym závodom, ktorý dostáva komponenty prostredníctvom dronov. V spolupráci s Grupo Sesé španielsky automobilový výrobca spustil priekopnícku službu, spájajúcu logistické centrum Abrera so závodom SEAT Martorell pomocou dronov.

Business Lease stavila na unikátnu stratégiu

Odbornosť, ľudskosť, dôvera, mobilita a inovatívnosť sú hlavné atribúty, ktoré prisúdili spoločnosti Business Lease jej zákazníci. Poskytovateľ komplexnej mobility a operatívneho lízingu zas k pilierom podnikania povýšil zákaznícku skúsenosť.

Spoločnosť Volvo Cars sa zapája do revolučného celoeurópskeho pilotného projektu zameraného na zdieľanie bezpečnostných dát

Spoločnosť Volvo Cars sa spolu s ďalšími výrobcami automobilov, poskytovateľmi služieb a vládami rôznych krajín zapája do revolučného celoeurópskeho pilotného projektu zameraného na zdieľanie dopravných bezpečnostných dát, generovaných vozidlami a infraštruktúrou. Jeho cieľom je zvýšenie bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky.