Cestná doprava

Spojíme karty s telematikou

Spoločnosť W.A.G. Payment Solution so svojou obchodnou značkou Eurowag pomocou akvizícií českej firmy Princíp a slovenských Aldobec Technologies razantne vstúpila na pole telematických služieb. Spolu so svojím know-how v oblasti palivových kariet sa chce stať kľúčovým európskym hráčom v oblasti správy vozových parkov.

Nové centrum predaja jazdených vozidiel už aj na východnom Slovensku

Zvyšujúci sa dopyt po jazdených nákladných vozidlách značiek Volvo Trucks a Renault Trucks motivoval spoločnosť Volvo Group Slovakia k rozšíreniu služieb – k centru jazdených vozidiel v Senci pribudlo nové obchodné centrum pre predaj a výkup jazdených vozidiel na východnom Slovensku v areáli Truck Center Prešov.

Lukáš Ondráček povedie DKV na Slovensku a v Čechách

Spoločnosť DKV Euro Service, popredný poskytovateľ služieb pre dopravcov, menovala Lukáša Ondráčka novým riaditeľom pre Slovensko a Českú republiku. Lukáš Ondráček preberá funkciu po Ondřejovi Pavlíkovi, ktorý dnes zastáva pozíciu regionálneho riaditeľa DKV pre severnú, strednú a východnú Európu.

DAF LF opäť získal ocenenie „Fleet Truck of the Year“

Už druhý rok v radu získala spoločnosť DAF Trucks v ankete Commercial Fleet Awards 2018 britské ocenenie „Truck of the Year“ (Nákladné vozidlo roka) za svoje vynikajúce rozvozové vozidlo radu DAF LF. V tomto roku to pre DAF znamená už piaty titul na európskych trhoch.