Logistika

GEFCO uvádza na trh dve inovatívne riešenia: Chronotruck a Moveecar

Skupina GEFCO, európsky líder v logistike pre automobilový priemysel a globálny expert na riešenie dodávateľských reťazcov, predstavila dve nové „fygitálne riešenia“ (t. j. systémy kombinujúce fyzické schopnosti a digitálne technológie) poskytujúce bezkonkurenčný užívateľský zážitok.

cargo-partner rozširuje LCL Rail servis cez novú Hodvábnu cestu

Poskytovateľ logistických služieb aktuálne týždenne ponúka servis 40 FCL železničných spojení a 15 LCL kontajnerov cez novú Hodvábnu cestu, vrátane nových priamych LCL liniek medzi Čínou a Slovenskom. Na železničný servis cargo-partner sa celosvetovo spolieha čoraz väčší počet klientov.

Čo prinesie 61. ročník MSV Brno?

Od 7. do 11. októbra 2019 sa v Brne uskutoční 61. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu Brno. Pri tejto príležitosti sa na veľvyslanectve Českej republiky v Bratislave uskutočnila tlačová konferencia za prítomnosti českého veľvyslanca Tomáša Tuhého a zástupcov organizátorov, ktorí predstavili detaily nadchádzajúceho ročníka.

Skupina Nagel-Group zjednocuje sily vo východnej Európe

Nagel-Group jedným z popredných logistických prevádzkovateľov potravinárskych výrobkov v Európe,ktorý mení svoju organizáciu vo východnej Európe tým,že investuje do rozvoja regionálnych štruktúr. Od júla tohto roku sú spoločnosti: Nagel Polska, Nagel Česko a Nagel Slovensko riadené spoločným rozhodovacím centrom.