Predstavujeme

Monitoring dodávkových vozidiel

V oblasti monitorovania, nielen dodávkových vozidiel, je na slovenskom trhu jednotkou spoločnosť Aldobec technologies, s.r.o. so svojím monitorovacím systémom Dispečer.

Slávnostné otvorenie nového Volvo Truck Centra Zvolen

V piatok 14. decembra 2014 predstavitelia spoločnosti Volvo Truck Slovak, s.r.o. a starosta obce Budča prestrihnutím pásky oficiálne otvorili nové Volvo Truck Centrum vo Zvolene. Slávnostného večera v predvianočnej atmosfére sa zúčastnilo vyše 300 zákazníkov Volvo Truck Slovak.

VIDEO: Desať rokov s prevodovkou I-Shift

Keď prišla prevodovka I-Shift na trh, bolo to niečo doposiaľ nevídané. Do tej doby len málo ľudí verilo na prevodový systém skonštruovaný výhradne pre automatizované radenie prevodových stupňov.

Transpass Group sa stala súčasťou Egis Projects S.A.

Holandská obchodná skupina Transpass Group, ktorá má pobočky aj na Slovensku a v Českej republike pričom zastrešuje služby pre viac ako 5 000 zákazníkov po celej Európe, sa spojila s francúzskou spoločnosťou Egis Projects S.A., ktorá je jedným z lídrov na trhu v oblasti prevádzky a poskytovania služieb mýtnych cestných systémov.

Výsledky Scanie za január až jún 2011 sú priaznivé

Prevádzkový zisk vzrástol na 6 652 miliónov SEK (5 632 EUR) a výnos na jednu akciu dosiahol 6,18 SEK (4,75 EUR), čistý príjem sa zvýšil o 18% na 43 665 miliónov SEK (37 105 EUR), hotovosť dosiahla 3 218 miliónov SEK (5 993 EUR) vo Vozidlách a Službách.