TOP SLOVAKIA 2019

Tradícia pokračuje. Najprestížnejšia čitateľská anketa zameraná na úžitkové vozidlá prichádza aj tento rok a vy máte opäť možnosť rozhodnúť o tom, kto sa stane víťazom jednotlivých kategórií.

Tradícia pokračuje. Najprestížnejšia čitateľská anketa zameraná na úžitkové vozidlá prichádza aj tento rok a vy máte opäť možnosť rozhodnúť o tom, kto sa stane víťazom jednotlivých kategórií. 

Prvou kategóriou je už tradične TOP TRUCK SLOVAKIA 2019 kde o prvenstvo bojuje osem silných kandidátov. Okrem stálic ako DAF, IVECO, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania či Volvo sa tento krát do boja zapojí aj novinka od značky Ford Trucks. So svojim produktom zabojuje Ford Trucks okrem ťahačov aj v kategórii TOP BAU TRUCK SLOVAKIA 2019, teda medzi stavebnými vozidlami. Poslednou kategóriou medzi nákladnými vozidlami je TOP LIGHT TRUCK SLOVAKIA 2019, ktorá taktiež sľubuje zaujímavý súboj o najlepšie distribučné nákladné vozidlo.

Napínavé to bude v oboch kategóriách venujúcich sa dodávkam. TOP VAN SLOVAKIA 2019 aj "menšia" TOP LIGHT VAN SLOVAKIA 2019 sú nabité silnými menami a bude zaujímavé sledovať, kto získa vašu priazeň. Niektoré modely boli vynovené a bude zaujímavé sledovať, či im to prinesie viac hlasov alebo zvíťazia osvedčené úspešné modely z miunlých ročníkov.

Aj tento rok rozhodujete o najlepších autobusoch (TOP BUS SLOVAKIA 2019) a návesoch (TOP TRAILER SLOVAKIA 2019 a TOP BAU TRAILER SLOVAKIA 2019). Vyberať je z čoho, no vaše rozhodovanie bude odmenené. Piati hlasujúci získajú ročné predplatné nášho magazínu, preto neváhajte a podporte svojich favoritov! Hlasovanie potrvá do 6. mája 2019.

Hlasovať môžete TU

transport.sk

Podobné články